Skip to content Skip to footer

Schaken voor de jeugd en senioren

JEUGD:

Vrijdagavond 18:45 – 19:45 uur Stap 1 en 2. Beide groepen zitten vol. U kunt verzoeken om uw kind op de wachtlijst te plaatsen door een bericht te zenden aan Jeugdleider Wouter Doorn,  w_j_doorn@hotmail.com

Vrijdagavond 20:15 – 21:3- uur Stap 3, en 4. Dit zijn groepen met ver gevordere kinderen. Een paar keer komen kijken is het advies, en daarna te beslissen. Daarna kunt u uw zoon of dochter online inschrijven bij de Schaakvereniging Voorburg. Hiervoor kunt u het inschrijfformulier gebruiken bij de menukeuze LID WORDEN.

SENIOREN

Maak kennis met onze vereniging op dinsdagavond 19:30 uur. U kunt gewoon binnenlopen. Gaat u in het vervolg meespelen, dan kunt u na drie avonden beslissen of u lid wilt worden.

Leave a Comment